Gelukkig kon ik gisterenavond ondanks m’n nieuwe job nog even tijd maken voor een event waar ik al een hele tijd naar uitkeek: de preview party van de M.A.C. Venomous Villains collectie. Het deed al meer dan een jaar de ronde dat het cosmetica-merk zou samenwerken met Disney, maar dit voorjaar werd het eindelijk bevestigd. Dan kwamen de eerste sneak peaks en uiteindelijk toch een preview van de hele collectie. Maar het was pas vandaag in de winkel dat ik de producten ook echt te zien kreeg. En ik kan je vertellen: ze zijn gewéldig.
‘Gewone zwarte doosjes met een Disney-sticker’? Roddel! De verpakkingen zijn van shiny paars plastiek dat semi-transparant lijkt. Mooi. De afbeeldingen zijn er op gedrukt in 100% Disney stijl. De personnages zijn getekend zoals in de film – zo is Dr. Facillier heel juicy afgebeeld met dikke gekleurde lijnen en is Cruella even geschetst en scherp als in de film! Toch hoort de hele collectie visueel bij elkaar. Chique gedaan.
Maar jullie zijn vooral benieuwd naar een verslag van het event, natuurlijk.
Ik was een half uur te laat omdat ik recht van m’n werk in Brussel kwam rennen (stress!). Het event startte om 18u en toen ik om 18:20 arriveerde was Strange Potion, nr. 1 op m’n VV wishlist, al uitverkocht! Ook Formidable was er al niet meer en waarschijnlijk nog wel een aantal andere dingen, maar die stonden – gelukkig – niet meteen op m’n shoplist. Toch heb ik nog vier geweldige spullen kunnen scoren waarover later uiteraard meer.
Tijdens de avond werd er een demo gegeven met enkele producten uit de collectie. Het werd een hele mooie look die perfect is om uit te gaan. Check hoe je het zelf doet:
Op de ogen: Eerst greasepaint stick in French Quarter als basis, lichtjes vervaagd in
de crease. Daarover Mineralize Eyeshadow in My Dark Magic. Mascara: Zoomlash.
Op de lippen: Toxic Tale is al aangebracht. Hierover gaat een laagje Resort Life.
Op de wangen: een beauty powder. Ik dénk Oh So Fair maar ben niet 100% zeker.
Cruella & de Evil Queen looking fierce! Spot trouwens de uitverkochtte producten …
Astrid en Steffi met hun candy (of poisonous?!) apple. Check trouwens Astrid
d’r prachtige verlovingsring!
Ondanks het feit dat m’n ultieme wannahaves uitverkocht waren, was het een hele leuke en gezellige avond. Ik ga zaterdag gewoon lekker vroeg naar de winkel in de hoop dat er tegen dan een nieuwe lading producten binnenkomt. See you there? ;)
Heb jij een wishlist voor de VV collectie?
21 Comments
Ik was er woensdag ook bij! De collectie is prachtig! :love:
Ik heb de beautypowder in Briar Rose en de mineralize eyeshadow Her dark magic aangeschaft. Beide van de Malafide collectie. De appels en koekjes vond ook leuk die avond, het paste er wel bij.
Als k wist hoe je eruit zag had ik hallo kunnen zeggen, want ik lees je blog echt wekelijks!
Op het volgende event misschien! ;)
L. x
nice!!
Leuke foto’s!! Benieuwd naar wat je gaat kopen…
leuk zeg! Mooie meid trouwens die opgemaakt wordt:)
Die appels wat leuk zeg. En die ring van Astrid ook. Oja en niet te vergeten de makeupjes:D
Haha :D vind hem ook prachtig :D
leuk verslag overigens :)
;)
Oeh! Mooi verslag zeg :D!
Damn, dat ziet er een leuke collectie uit. Maar ik weet het nog niet, ik zie niet direct iets dat mijn stijl is. (kom je zaterdag ook ff langs mijn winkel op de meir? Ik werk daar even terug ;))
Nee, ik ga naar Wijnegem. Volgende zaterdag misschien :) Doe dat goed daar, en amuseer je! Tof dat je d’r terug bent.
Noooo, ik kan niet naar Gent zaterdag! Hopelijk is er maandag nog wat over!
Ziet er heerlijk uit die koekjes en appels :D Hoop dat het smaakte ? Hehe :D Leuke foto’s verder, het zag er super uit ! :D
Ah, de pomme d’amour was echt héérlijk! Dat is trouwens één van m’n favoriete snoepjes van alltime.
Wowwwww ik had er graag bij willen zijn hoor hihi. Ziet er super uit!
Dat ging snel qua uitverkocht! Hele mooie producten en wat gaaf dat je erbij aanwezig was!
ik kom misschien even om eens te kijken:) maar dat za voor men werk moeten gebeuren:p
x
Meld je ziek, lol! ;) XD
Helaas zit er hier geen MAC in de buurt en kan ik zaterdag niet naar een andere stad (andere plannen). Wel balen, want vindt het een super collectie.
Oh, wat jammer!
ohh kan niet anders zeggen, you lucky bastard, hihi ben benieuwd wat je gescoord hebt..
heb zelf niet echt een wishlist als ik er maar IETS van heb haha
Oeeeeh leuk! Ik ben heel erg benieuwd naar jouw foto’s van de collectie :) en je reviews natuurlijk!