D’r zijn zo van die dagen dat je gewoon nood hebt aan roze en glitters. En toen ik de roze glitternagels spotte op Le Blog De Betty, herinnerde ik me een flesje Models Own dat ik ooit kocht bij River Island maar nog nooit gedragen had. Zo komt het dat ik zaterdag pure roze glitter op mijn nagels aanbracht – lichtjes huiverend met de gedachte het er ooit weer af te moeten halen, want glitter is een effin pijn in de derrière om te verwijderen … Hoe dan ook, ik was blij genoeg met Pink Fizz op mijn nagels.
Ik heb de lak nog steeds op. Zero chips! Buiten een klein beetje tipwear op mijn rechterringvinger zit alles nog perfect. Mijn vermoeden is dat ik de hele week nog vrolijk rozeglitterend doorkom. Hell, ik haal er misschien zelfs de feestdagen mee, hehe.
25 Comments
Wat een superleuke kleur :love:
omygosh deze is echt prachtig!!! meestal is glitternagak echt nasty ish maar deze is gwn FAB
Geweldige kleur meid!
Love Cindy
http://www.glamourblog.tk
Die zou echt cool zijn voor Oud & Nieuw :D Feestelijk!!
Wauw, prachtig, wat een glitter overload!
heerlijke glittersss!
nagellakje*
Waaauw, wat een mooi nagellkje, echt mooie kleur! Bedankt voor de swatches :D
pretty <3
Mooi lakje!
Wat een supergaaf lakje. :love:
Whieee glimmies! :yey: Ik ben er dol op! ‘k heb de Emerald City van deze serie, prachtig lakje… prut om eraf te moeten halen :ween:
Liefs ilja
Waaauw, pretty! Maar ik leef met je mee als je hem straks eraf moet halen, dat gaat heel veel watjes&geduld kosten.. :x
Echt een geweldige kleur! Me loves :D
Wauw. geweldig!
Wel veeeeel succes met het eraf halen :P!
You go glitter girl! :)
Wowie, wat een geweldig lakje! Lekker over the top en perfect voor feestjes! :love:
haha lol die laatste zin :D
Wat een mooi chique lakje! Vet voor oud en nieuw!!
Nice! Een beetje extreem veel roze bling kan toch wel je dag opfleuren hé!
Ik heb hier en daar al gelezen dat de lakjes van Models Own zo stinken en niet echt prettig lakken. Is dat echt zo?
Wat leeeeeuk!
Supermooie kleur! :love:
Hele mooi kleur , maar je ziet het inderdaad ook al! Een he lom er af te halen!!
Geweldige lak! Ik ben dol op glitternagellak, maar ik heb ook een hekel aan het verwijderen ervan. :(
Wat een prachtige kleur! :love: