21DecHow-to : Frosty Nails

Pfoeh, wat een week hé. Heel de Benelux leek wel ingesneeuwd. De Meir ligt erbij als een schaatsbaan. Vandaag riskeerde ik mijn leven door in mijn buurt op pad te gaan voor een Secret Santa. Ze hebben hier nog nooit van zout of een ijsschep gehoord enk ik. En anders redeneren de winkeliers van “Tja, mijn stoep is het niet dus moet ik ze ook niet ijsvrij houden. Lekker makkelijk!” Ik moest dus een pakje op de bus doen , maar daarvoor reisde ik helemaal naar de andere kant van mijn wijk omdat ze dat alleen op het postkantoor kunnen regelen. Damn – wat was het glad ! Maar ik leef nog en heb zelfs niet gebroken. Doe me dat maar na.

Stiekem is sneeuw ook wel leuk. Daarom een supermakkelijke nail-art techniek om deze dagen van sneeuw te vieren : sneeuw op je nagels ! Hoe maak je zo’n Frosty nails

  • Benodigdheden :

- nagellak : Basiscoat en één of twee kleurtjes. Als je voor twee gaat , zie dan dat de tweede een hele dekkende is!
- een sponsje : Ik gebruikte het sponsje van mijn oogschaduw – gooi ik anders toch weg.
- glitters : Ik gebruik er van de HEMA – heel goedkoop en makkelijk aan te geraken.

  • Zo doe je het :

1 : Lak je nagels. Breng een basecoat aan en twee of drie laagjes gekleurde nagellak. Laat deze helemaal drogen.
2 : Breng op de tip van je nagel een druppel nagellak aan. Deze ga je deppen met het sponsje. Je kan hiervoor een tweede kleur gebruiken (ik gebruikte een witte Konad lak).
3 : Breng met de andere kant van het sponsje de glitters  aan : doop het in de glitters en dep het daarna op dat deel van je nagel waar de natte nagellak zit.
4 : Tadaah! Frosty nails! Ik raad je niet aan om een topcoat te gebruiken omdat het effect dan een beetje minder glitterig wordt. Je nagellak en de topcoat mengen zich een beetje en leggen over sommige glitters een gekleurd laagje. Niet zo mooi.

  • Resultaat :

1 : Barry M ‘Minty’ + witte Konad nagellak + HEMA glitters
2 : Barry M ‘Minty’ + zilveren Konad nagellak + HEMA glitters
3 : Essie ‘Greenport’ + HEMA glitters

  • Fotootje :

'How-to : Frosty Nails' werd gepubliceerd door Lisha op 21st December 2009 om 19:03.
Dit artikel delen :
  • Facebook
  • Hyves
  • MySpace
  • Twitter
  • LinkedIn
  • MSN Reporter
Lees ook:
  1. tinke says:

    Mooi! Maar is het niet vervelend dat je nagel ruwer aanvoelt?

  2. lois says:

    oeeeeh dit vind ik echt ZO tof!

  3. Sabine says:

    Aaah, dat is echt een tof idee! *rent weg om spulletjes te pakken* :yey:

  4. Marloes says:

    Oeeeh, wat leuk <3! Ik heb net mijn nagels gelakt hihi, maar deze ga ik zeker snel een keertje uitproberen!

  5. Katia says:

    cool! XD blijft dat goed zitten dan? :bloos:

    • Lisha says:

      Nee XD Het blijft wel zitten , maar er zijn altijd glitters die ar af komen. Zoals op zo van die glitterige postkaarten. Maar met een topcoat erover wordt het minder mooi. Ze zouden een topcoat moeten uitvinden die je kan opsprayen ofzo – dat zou beter zijn. Kan niemand zoiets uitvinden ??

  6. beitjuh says:

    cute *geirriteerd dat het al gedoemd is te mislukken bij mij*
    .-= – Mijn laatste post : Spontane tut groen,goud =-.

  7. NeonRocks says:

    :luv: Wat ziet dat er geweldig uit! Ik ga het ook eens proberen, met die Mint Green ziet het er heel cool uit!

    xoxo

  8. Maaike says:

    Ziet er heel leuk uit. Maar ik denk dat ik er snel geïrriteerd zou door raken en het er gelijk zou beginnen afprutsen. Mooi en comfy zijn helaas niet altijd synoniemen

  9. Sabine says:

    Oke. Ik heb het eh, geprobeerd. Nou eigenlijk heb gewoon een klodder nagellak op mijn nagel geplenst en er wat glitter overheen gestrooid, ik heb echt het geduld van een komkommer. XD Nou heb ik speciaal een foto gemaakt (flits en crap kwaliteit ftw! yay!:dood:)
    Maargoed. Zie hier het prach-ti-ge resultaat *kuch* :

    http://img709.imageshack.us/img709/1690/nagellak.jpg
    http://img341.imageshack.us/img341/3317/nagellak2.jpg

    Echt ALLES zat onder de glitter. Behalve mijn nagels. XD

    • Lisha says:

      :lol: lag onder m’n bureau van het lachen – het geduld van een komkommer ?! XD
      Snel gedaan , zeg! Misschien ligt het aan de crappy foto’s (de zogenaamde ‘flits en crap kwaliteit’) maar ik vind het resultaat toch wel de moeite waard hoor ?

      • Sabine says:

        Hahaha ja ik kwam even niet op het echte woord, het geduld van een.. van een.. ah crap, laat ik er komkommer van maken XD
        En nah, ik geloof niet dat dit mijn mooiste nagellakcreatie is haha. :D

  10. Lisha says:

    Ik ben bezig aan een filmpje – misschien dat dit duidelijker zal zijn B)

  11. kim says:

    Ik had dit al enkele keren gezien op youtube en vond ‘t altijd super…maarre..durfde ‘t zelf niet echt te proberen :-)
    Mss dat ik na de handige info en mooie foto’s van je toch een kans geef!

  12. Lija says:

    Wat ontzettend mooi! En heel toepasselijk bij dit weer inderdaad :D Ik dacht er sterk aan om die mintgroene nagellak van Barry M te kopen en nu ga ik het zeker weten doen!!!

  13. Madelon says:

    Wat gaaf!!!!
    .-= – Mijn laatste post : Protected: And we try again =-.

  14. oooh, pure liefde :D En perfect om gechipte randjes te verdoezelen :p

    *ik zie mogelijkheden* :luv: :luv: .-= – Mijn laatste post : Bestelling In De Watten binnen =-.

  15. Suzy says:

    Dit is echt te cute haha. Ik krijg nu helemaal motivatie om m’n nagels weer te laten groeien (had ze kort geknipt), puur zodat ik deze NOTD na kan maken :D

  16. Desiree says:

    Wauw! Erg mooi!

  17. Nathalie says:

    Wow! I’m lovin’ it! Dit wil ik absoluut zeker eens proberen!

  18. Jessica says:

    Ziet er leuk uit!

  19. steffi says:

    origineel idee

  20. Rosa says:

    Wat gaaf! het ziet er superleuk uit en superorigineel!

    x

  21. Laura says:

    Mooi!
    En lijkt me ideaal om te stoppenmet nagelbijten :)
    Helaas is het nu geen winter meer ;)

Reageren op dit artikel ?

:love: :bloos: B) :evil: XD DX :/ :O :oeps: :yes: :grijns: :yey: :ween: :D :lol: :x :cute: :dood: :lick: :uh: :?: :3 :xxx: :luv: :nono: :( :) ;) more »


* Dit is verplicht , lieverd.



tip : Voor dat prentje naast je naam moet je een Gravatar hebben - klik op de link om er één aan te maken.



archief

choose language